It looks like you are browsing from United States. Please select your region for the best experience.
No thank you

Czy płatności są zabezpieczone?

Płatności online na Wersja Karaoke RBS Bank i PayPal.

są zabezpieczane
. Twoja przeglądarka przejdzie w tryb bezpieczny, gdy tylko uzyskasz dostęp do „ kasy”, przechodzisz do strony zabezpieczonej. Możesz sprawdzić, czy Twoje zakupy są bezpieczne szukając symbolu kłódki lub ikony z kluczem na szarym pasku po prawej stronie na dole ekranu. W przeciwieństwie do czeków, płatności nie mogą zaginąć ani zostać skradzione.
Akceptujemy jedynie zamówienia składane przy użyciu certyfikatu SSL. Technologia ta chroni Cię przed nieumyślnym wyjawieniem swoich osobistych danych przy użyciu niezabezpieczonego połączenia. Nowe kontrole bezpieczeństwa, takie jak elektroniczny podpis na karcie, zostały stworzone by chronić online informacje zawarte na Twojej karcie kredytowej.

Żadne informacje z karty kredytowej lub debetowej nie są zapisywane po tym jak przetworzono Twoje zamówienie. Twoja karta kredytowa oraz informacje sprawdzające konto nie są nigdy udostępniane Wersja Karaoke.

. Płać natychmiast! Dość czekania na księgowanie się czeków i przelewów.
Możesz pobrać produkty od razu po zatwierdzeniu płatności.
( metody płatności oznaczone na szaro nie są dostępne dla Twoich obecnych ustawień. Twój kraj lub waluta nie zezwalają na dostęp do nich).

Metody płatnościMinimalneKrajWaluta
Stripe0,70 $
VISA / Mastercard0,70 $
PayPalPayPal1,50 $

Czy ta informacja była pomocna?